IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA BIZNESU!

KINTO One Leasing

KINTO One Leasing to rozwiązanie stworzone z myślą o mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach. Daje Ci maksymalną elastyczność w doborze warunków finansowania, gwarantuje niskie koszty leasingu, a wszystkie formalności możesz komfortowo załatwić u najbliższego Dilera Lexusa.

Główne korzyści

Elastyczne warunki

Oferta leasingowa skrojona na możliwości i potrzeby mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Korzystne zasady

Finansowanie samochodów nowych i używanych Toyota i Lexus, wraz z gwarancją ich odkupu przez Dilera po zakończeniu umowy.

Przejrzyste koszty

Niskie i przewidywalne koszty przez cały okres trwania leasingu.

Pełen komfort

Nie martwisz się o serwis, wymianę opon. Ty tylko tankujesz paliwo.

JAK DZIAŁA KINTO One Leasing?

ELASTYCZNY POCZĄTEK Na początku samodzielnie decydujesz, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na wpłatę wstępną.
KORZYSTNY OKRES UMOWY W trakcie trwania leasingu spłacasz jedynie kwotę utraty wartości auta, dzięki czemu płacisz niską ratę miesięczną.
ZAKOŃCZENIE TAKIE, JAKIE CHCESZ Na zakończenie leasingu możesz wykupić auto, przedłużyć jego finansowanie lub wymienić je na nowe auto.
Opłata wstępna:
od 0% do30%
wartości auta
Okres leasingu
24-48 miesięcy
NISKIE MIESIĘCZNE RATY
3 opcje na koniec:
- wymiana na nowy
- wykup,
- zwrot samochodu

ASPEKTY PODATKOWE

Z KINTO One Leasing OSZCZĘDZISZ PONAD 67 000 ZŁ

Z porównania leasingów wynika, że wybierając KINTO One Leasing zyskujesz 14 817 zł i płacisz ratę miesięczną mniejszą o 1 388 zł.

KINTO One Leasing rata 850 zł netto/mc
niższe raty

  • wyższe odliczenia podatku

Leasing standardowy rata 2 238 zł netto/mc
wyższe raty

  • niższe odliczenia podatku
  • zysk ze sprzedaży auta

JAK ZAKOŃCZYSZ SWÓJ KINTO One Leasing?

TRZY WYGODNE MOŻLIWOŚCI!

Z KINTO One Leasing masz gwarancję dogodnej wpłaty własnej i niskiej raty miesięcznej, a dodatkowo możesz wybrać jedną z trzech korzystnych opcji zakończenia leasingu. Decyzja należy do Ciebie.

REKOMENDOWANE
WYMIEŃ AUTO NA NOWE Zostaw obecne auto i wybierz swojego nowego Lexusa.
ZATRZYMAJ SAMOCHÓD Spłać ratę wykupową i ciesz się swoim aktualnym Lexusem.
PRZEDŁUŻ FINANSOWANIE Na zakończenie leasingu możesz wykupić auto, przedłużyć jego finansowanie lub wymienić je na nowe auto.

ZALETY PROGRAMU KINTO One Leasing

PEWNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

NOWY SAMOCHÓD JUŻ CO 3 LATA

ZAWSZE NA GWARANCJI

NISKIE OBCIĄŻENIE MIESIĘCZNE

ZAWSZE Z POSTĘPEM

KALKULATOR KINTO One Leasing

DYSPOZYCJE ONLINE

Zachęcamy do korzystania z serwisu Dyspozycje online, który umożliwia wysłanie zgłoszeń dotyczących umów leasingu i najmu online – bez wychodzenia z domu.

Informacja została przygotowana przy współpracy z Kancelarią MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o.(MDDP), nie stanowi porady podatkowej i ma charakter wyłącznie informacyjny. Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. ani MDDP nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne odmienne interpretacje przepisów przez organy podatkowe. Wszelkie niejasności prosimy wyjaśniać z Państwa doradcą podatkowym. Niniejsza informacja ma na celu wyłącznie przedstawienie aspektów podatkowych produktów oferowanych przez Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Dokonując publikacji oraz rozpowszechniania niniejszej informacji Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. nie działa w roli podmiotu doradczego. Jednocześnie Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. nie zna i nie bada sytuacji podatkowej podmiotów, do których skierowana jest niniejsza informacja oraz nie pozyskuje informacji na temat przyczyn, którymi kierują się podmioty decydujące się na zakup oferowanych przez Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. produktów. Z tego względu niniejsza informacja nie stanowi schematu podatkowego w rozumieniu przepisów Rozdziału 11a Ordynacji podatkowej (t.j. Dz.U.2019.900), a jej publikacja i rozpowszechnianie przez Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. nie stanowi udostępniania, przygotowania do wdrożenia lub dokonania pierwszej czynności związanej z wdrażaniem schematu podatkowego.